Volvo Endüstriyel Motor Servis Gebze

volvo-endustriyel-motor-servis-gebze

Volvo Endüstriyel Motor Servis Gebze

Genmar Enerji Volvo Penta, marin ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere Volvo Endüstriyel Motor Servis Gebze komple güç sistemleri üreten, sektöründe lider bir firmadır.

Volvo Penta’nın ilk zamanlarından ( 1868 yılında İsveçli bir taşra kasabasında dökme demir malzeme üretiminden ) bugünün yenilikçi deniz ürünleri ve yüksek teknolojiye sahip endüstriyel güç jeneratörleri üretiminde kalite ve verimlilik hedefi ön planda olmuştur. Volvo Endüstriyel Motor Servis Gebze olarak başka bir deyişle müşterilerimizin beklentilerini pusula olarak kullanıyoruz.

2016 yılında VOLVO PENTA yetkili servisliğini alan firmamız deneyimli personeli  ve kaliteli hizmet anlayışı ile Marin ve Endüstriyel motorlar da  Volvo Endüstriyel Motor Servis Gebze Satış ve Satış sonrası servis hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak doğrultusun da çalışmalarına devam etmektedir.

VOLVO PENTA servisi bünyesinde Marin ve Endüstriyel motorlarda gerekli  özel takım ve teknik donanımın yanı sıra elektronik motorlar için bilgisayar destekli  servis hizmeti de sunulmaktadır.

Bakım, jeneratör setinin belirli bir dönem çerçevesinde, uzman ekiplerce belirli zaman aralıklarında kontrollerinin yapılmasıdır.

Torjen Makine Enerji ve Jeneratör Dizel Motor Servisi müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Verilen hizmetler;

 Ücretsiz Yer ve Güç Tespiti

 Demontaj – Montaj

 Periyodik Bakım

 7/24 Teknik Destek

 Genel Bakım

 Acil Çağrı

 Devreye Alma

Volvo Endüstriyel Motor Servis Gebze

Genma Enerji  teknik ekibimiz teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en modern malzeme ve ekipmanları kullanmaktadır. Ekibimiz kendi alanlarında, bütün eğitimlerini tamamlamış deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. Öncelikli hedef müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet vermek hedeflenmiştir.

Firmamızın ana faaliyet alanlarından birisi de Motor Revizyonudur. Volvo Endüstriyel Motor Servis Gebze firmamız tecrübeli personel, modern malzeme ve ekipmanları kullanılmaktadır. Revizyon atölyesine gelen bir jeneratör seti veya dizel motor, öncelikli olarak uzman ekiplerce arızası tespit edilir. Maaliyet hesabı müşteri ile yapılan anlaşma sonucunda revizyon işlemi yapılır. Test edilerek müşteriye teslim edilir.

Volvo Endüstriyel Motor Servis Gebze Jeneratör setinin sorunsuz hizmet verebilmesi için bakım ve onarımlarda orijinal yedek parçaların kullanımı ve bu parçalara ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabilmeniz önemli unsurdur. Jeneratör setinizin performansının düşmeden uzun yıllar size hizmet sağlayabilmesi için Torjen Mekine Enerji ve Jeneratör Dizel Motor Servisi tarafından önerilen orijinal yedek parçalar kullanılması gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir