Yerli Jeneratör İzmit

Yerli Jeneratör İzmit hizmetleri konusunda; Jeneratör, AC ve DC alternatör süren ve mekanik enerjinin elektrik enerjisine çevrilmesini sağlayan bir cihazdır. Oldukça geniş kullanım alanlarına sahip olan jeneratörler arasından tercihler yapmak için motor gücü özelliklerine dikkat edilmelidir. Bu alanda yerli jeneratör izmit araştırmaları yaparken firmamızın geniş ürün portföyünü inceleyebilir. Ve kalite özellikleri ile seçimler yapabilirsiniz. Netpower jeneratörlerinin satışı, kiralanması ve servisi olarak bayilik hizmeti sunan firmamızın yeni jeneratör satışları bulunmaktadır. Bu alanda ürünler arasında farklı markalar bulabilmekte mümkün olacaktır. Cummıns markasına ait 45, 70, 110, 150, 200, 275, 350, 400 kva güç özeliklerine sahip modeller bulunmaktadır. Bu standby güç özellikleri bazı modellerde 700 kva’ya kadar çıkabiliyor.

Tüm bu ürün gruplarının yanında ikinci el olarak alım ve satım hizmetleri de verilmektedir. Sadece bu alanda değil ister yeni, isterseniz de ikinci el olarak alternatör satışları da desteklenmektedir. Her marka ve güçten farklı jeneratör gruplarına onarım ve yedek parça destekleri de yerli jeneratör izmit hizmetleri arasında yer almaktadır. Gemilerde, fabrikalarda, karayollarında, lokomotif ve trenlerde, konteyner özelliklerindeki yerleşim alanlarında hatta evlerimizde, piknik alanlarında farklı güç özelliklerindeki jeneratör modelleri ile elektrik ihtiyacı sağlanabilmektedir. Tasarımlarına göre farklı modeller oluşturulabilmekte ve çalışma devri, piston hareketi ve bağlantısı, silindir düzenlenmesi, kullanılan yakıt tipi, havanın silindirleri besleme durumu dikkate alınmalıdır.

Yerli Jeneratör İzmit – Genmar Enerji

Kurulum alanında ise yer seçimi çok önemlidir. Güvenli kurulum sağlamak için zemin ve platform seçimlerine dikkat edilmelidir. Set halinde bulunan yerli jeneratör izmit ürünleri için toprak, çelik konstrüksiyon, bina gibi zeminler tercih edilmelidir. Dizaynlar yapılırken ise minimum titreşim iletecek şekilde kullanımlar elde edilmelidir. Jeneratör kullanımlarında en önemli kısım ise soğutma ve havalandırma alanındadır. Servis personelinin performansını etkileyecek derecede yüksek sıcaklıların oluşmaması için kurulum için temiz ve serin ortamlar tercih edilmelidir. Egzoz sistemi dizayn edilirken geri basınç oluşturmamak adına düzenli işlemler yapılmalıdır. Kiralama hizmetleri veren firmamız satış ve teknik destek hizmetleri de vermektedir. En ekonomik kiralama seçenekleri için firmamızda farklı model ve güçlerde ürün seçenekleri arasından seçimler yapabileceksiniz.

Yerli Jeneratörlerimiz konusunda daha fazla bilgi için +90 (262) 656 00 60 arayarak, yada dilerseniz iletişim sayfasından iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.