Cat Jeneratör Onarımı İzmit

Cat Jeneratör Onarımı İzmit

Cat jeneratör onarımı İzmit  Mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren, alternatör ve motordan meydana gelen makinelere jeneratör denilmektedir. Jeneratörler alternatör ve motordan meydana gelen makinelerdir ve enerjisini elektriğe çeviren tüm makineleri kapsamaktadır. Ayrıca dizel jeneratörlerde sık kullanılan jeneratörler arasındadır. Birçok büyük veya küçük tesiste jeneratöre ihtiyaç duyulmaktadır. Dalgalı akım üreten makinelere alternatör, doğru akım üreten makinelere ise dinamo veya doğru akım jeneratörleri denilmektedir. Bu akımlarda elde edilen elektrik enerjisi aynıdır. Makinelerin çalışma şekillerinden dolayı farklı isimlere sahiptir. Günümüzde en yoğun kullanılan jeneratör alternatif akım jeneratörüdür.

Cat Jeneratör Sistemleri

Cat jeneratörleri dünyanı dört bir tarafına yayılmış olan bir markanın ürünü olmasından dolayı oldukça kaliteli olduğu tartışılamaz. Her ürünün mükemmelliğini hedefleyen firmanın jeneratör konusundaki farkı da dünyaca onay almıştır. Cat jeneratör üretiminde birçok zorlu şartta test ettiği ürünlerini piyasaya sürmektedir. Cat olarak AR-GE konunda gösterdiği hassasiyeti bu konuda da göstermektedir.  Yapılan testler sonucu onay alan makineler daha sonra dünya çapında seri üretime geçmektedir. Cat firması 70 yılı aşkın bir tecrübe ve bilgiye sahiptir. Güç bakımında en iyi makineyi üreten firmanın piyasada 500.00 den fazla gazlı ve dizel jeneratör kurulumu ile oldukça yaygın kullanılan bir markadır. Türkiye’de 4 bölge müdürlüğü yedi şube ve 11 bayisi bulunan firmanın bir oluda İzmit’tedir. Cat jeneratör onarımı İzmit bu konuda en güzel hizmeti vermektedir.

Jeneratör Bakım Ve Onarımı

Jeneratörler çoğu yerde ihtiyaç duyulan makinelerdir. Özellikle bazı yerlerde jeneratörün önemi hayatidir. Büyük bir fabrika işleyişinde veya bir hastanede jeneratörün önemi oldukça fazladır. Bu sebeple alınan jeneratörün kalitesi kadar bakımları da oldukça önemlidir. Cat jeneratör onarımı İzmit her güçteki jeneratörleriniz için uzman bir çalışma ekibine sahiptir. Acil servis veya tamir hizmetleri için haftanın her günü her saat hizmet vermektedir. Makinenin sorununu yerinde keşif, montaj veya tamir ve onarımı konusunda başarılı hizmet vermektedir. Ayrıca firma cat marka jeneratör alternatör, şarj redsörü ve daha birçok parçasının satışı ve teminini konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır.

Hakkımızda bilgi için iletişime geçin.