CAT jeneratör servisi İzmit

Cat Jeneratör Servisi İzmit

CAT jeneratör servisi İzmit Jeneratör alternatör ve motordan meydana gelen mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren makinelere verilen isimdir. Bu aletler elektrik sistemlerinde yaşanan sorunlarda devreye girerek mağduriyet gidermektedir. Farklı ebatta ve güçte birçok jeneratör piyasada bulunmaktadır. Her tesis veya işletenin kullandığı elektrik miktarı farklıdır. Bu sebepten her yere uygun güçte ve çalışma şekline sahip jeneratör alınması doğru olacaktır. Jeneratörlerde alternatif akım yani dalgalı akım üreten makinelere alternatör denilir. Doğru akım üreten makinelere ise doğru akım jeneratörleri denilmektedir. Elde edilen akımlara farklı olsa da elektrik enerjisi kaynağı aynıdır. Akımların farklılık göstermesi makinelerin farklı yapıda olmasından kaynaklanmaktadır.

Jeneratör Çeşitleri ve Çalışma Prensipleri

Jeneratörler kullanılacakları alanlara göre farklı boyut ve güçte tercih edilen makinelerdir. Jeneratörlerin farklı çeşitleri mevcuttur. Jeneratör çeşitleri; iki fazlı jeneratör, bir fazlı jeneratör, üç fazlı jeneratör olarak gruplandırılmaktadır. Bir fazlı jeneratörde devrede sadece faz ve nötr uç bulunurken iki veya üç fazlı jeneratörde farklı iki veya üç faz vardır bu fazlar arasında belli bir açı bulunmaktadır. Jeneratörlerin ayrıca beşgen kutuplu jeneratör, Manyeto hidrodinamik jeneratör, yüksek frekans jeneratörleri olarak da farklı gruplandırılmaktadır. Dünyada en ünlü markalarından biri olan CAT jeneratör konusunda da oldukça başarılı bir firmadır. Bu markanın Türkiye’de birçok bayiliği vardır. CAT jeneratör servisi İzmit bu firmalardan biridir.

CAT jeneratör Servisi İzmit Çalışma Prensibi

CAT jeneratör servisi İzmit sizlere her türlü jeneratör bakım ve onarımı konusunda hizmet veren başarılı bir servistir. Jeneratör monte ve demonte hizmetlerinizde firmadan yardım almanız doğru bir karar olacaktır. Ayrıca firma herhangi bir jeneratör sorununuzda yerinde keşif ve başarılı çözümleri sizlere sunmaktadır. CAT jeneratör servisi İzmit acil durumlar için sizlere yedi gün yirmi dört saat uzman ve bilgili biri kadro ile hizmet vermektedir. Jeneratörlerin belli aralıklarla yapılması gereken tüm bakımlarında firmanın kaliteli çalışma prensibinden yardım alabilirisiniz. Ayrıca herhangi bir jeneratör parça eksiği gibi durumlarda orijinal parça temini konusunda firmadan destek alabilirsiniz. Jeneratörler bazı işletmelerde hayati önem taşıyan makinelerdir. Özellikle bu gibi yerlerde doğru bir bakım için uzman bir firmadan yardım almak en doğru karar olacaktır.

Bizimle iletişime geç.