Jeneratör Kiralama Hizmetleri

Jeneratör Kiralama Hizmetleri; Bazı jeneratör modelleri, endüvilerinde yer alan paralel geçişlerden dolayı ‘şönt’ adı almıştır. Endüvi kablolarıyla üstün jeneratör hızına, akıma ve yüksek voltaja kolaylıkla ulaşmaktadır. Artmış olan voltaj, bobin alanında yer alan akımın çoğalmasını sağlamaktadır. Bu işlemler, jeneratör fazla yükten ısınana kadar devam etmektedir. Bunu engelleyebilmek için bobin alanında mevcut olan akım ayarlanmaktadır. Jeneratör Kiralama Hizmetleri kapsamında siz müşterilerimize sunduğumuz imkanları bu doğrultuda rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Son derece uygun imkanların yer aldığı firmamız bünyesinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yalnızca iletişim bilgilerimizi kullanmanız yeterli olacaktır. Ayrıca jeneratör modellerinden bir diğeri de fazlı yani üç fırçalı jeneratör modelleridir.

Akım alanlarını kontrol edebilmek adına 3tane fırça tercih edilmektedir. Bu nedenle üç fırçalı jeneratör ismini almıştır. Söz konusu olan bu jeneratör modellerinde bobin yüzeyi ana fırça yerine 3 fırçaya bağlanmaktadır. Bu nedenden dolayı en geniş bobin yüzeyi ve voltajı da sıkılaştırılabiliyor. Ana fırçayla 3 fırça aynı doğrultuda döndüğü zaman yüksek voltaj elde edilmektedir. Ters yönde döndürüldüğü zaman da voltaj düşmektedir. Jeneratör Kiralama Hizmetleri sizlere sunarken bu bilgileri de beraberinde sunmaya dikkat etmekteyiz. Ayrıca jeneratör çıkışlarını kontrol edebilmek adına 3 fırça pozisyonu ve jeneratörlerin çıkışında mevcut olan akım alanı değiştirilebilir.

Söz konusu olan şönt jeneratör modeli hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Şönt jeneratör modellerinin çıkışı kıyaslanacak yüksek hızını kazanmaktadır. Yüksek hızda çıkışta bulunan çizecek sapmaya başlayacaktır. Üstün çıkış, alçak hız boşluğu da zamanında saklanmaktadır. Gerekli görüldüğü zamanlarda devreye girip sigorta görevini de üstlenen bir modeldir. Jeneratör Kiralama Hizmetleri kapsamında bu ürün modellerine de ulaşabilirsiniz. Şönt jeneratör modelleri, bobin yüzeyini ana fırçaya bağlamak için kullanılmaktadır. Bazı modellerinde de geçmişte bulunan yüksek voltaj ya da akımdan koruyabilmek adına jeneratör çıkışlar dışarıdan kontrollü yapıdadır. Ayrıca bu jeneratör modelleri, özel çalışma durumlarında akış oranlarında ayarı yapabilmek için tercih edilmektedir. Farklı türlerde regülatör bulunmaktadır. Ancak çalışma prensipleri neredeyse aynı yapıdadır. Elbette ki belirli farklılıklar söz konusu olabiliyor.

Jeneratör Kiralama Hizmetleri – Genmar Enerji

Yerli Jeneratörlerimiz konusunda daha fazla bilgi için +90 (262) 656 00 60 arayarak, yada dilerseniz iletişim sayfasından iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir