Volvo Jeneratör Yedek Parça İzmit

volvo-jenerator-yedek-parca-izmit

Volvo Jeneratör Yedek Parça İzmit

Volvo Jeneratör Yedek Parça İzmit Jeneratör setinin teknik özelliklerine tam anlamıyla cevap veren ve yüksek malzeme kalitesiyle üretilen veya ithal edilen orijinal yedek parçalar jeneratörünüzün kullanım ömrünü uzatacaktır. Jeneratörünüzü uzun süre sorunsuz kullanmak ve yüksek performans elde etmek için her zaman orijinal yedek parçaları seçmenizi böylece jeneratörünüzü korumanızı tavsiye ederiz.

Taklit yedek parçalar orijinallerine göre daha ucuz olabilir ama jeneratörünüzün yapısına uygun olmadığı için jeneratörünüze uyumluluk göstermezler ve kullanım sırasında ciddi bir tehlike oluşturmaktadırlar. Volvo Jeneratör Yedek Parça İzmit Hiçbir testen geçmeden üretilen ve düşük malzeme kalitesine sahip olan taklit yedek parçaların kalitesi ve güvenilirliği garanti edilemez ve kullanımları tehlike yaratabilmektedir.

Jeneratör setinize ait bütün orijinal yedek parça ihtiyaçlarını, Genmar Enerji Servislerinden hiçbir risk almadan temin edebilirsiniz çünkü yetkili servislerimiz orijinal yedek parça kullanmayı garanti etmektedir.

Genma Enerji, jeneratörünüzün sorunsuz çalışabilmesi için orijinal yedek parça kullanımını tavsiye etmektedir.

Volvo Jeneratör Yedek Parça İzmit Orjinal Yedek

 1. Yüksek performans ve kalite
 2. Uzun kullanım ömrü
 3. Artan verimlilikle birlikte uzun vadede düşük maliyet ve jeneratörde kullanılan diğer parçaların ömrünün uzamasını sağlar.
 4. Jeneratör firmalarının dahi tedarikçisi olan dst power jeneratör, İstanbuldaki jeneratör fabrikasında her güçte ve tipte jeneratör yedek parçası elinde bulundurmakta ve satışını yapmaktadır. Volvo Jeneratör Yedek Parça İzmit Jeneratör motor blok, jeneratör akü, jeneratör kontrol paneli, datakom, honda jeneratör yedek parça, honda jeneratör, jeneratör filtre, jeneratör radyatör, jeneratör egzos, jeneratör kontaktör, dizel motor yedek parça, jeneratör hakkında herşey İstanbuldaki dizel jeneratör fabrikamızda hazır ve uygun fiyatlarıyla satıştadır.
 5. Jeneratörünüzün yapılacak periyodik bakımları için jeneratörünüzle birlikte verilecek kullanma ve bakım kitaplarında bulunan talimatlara uyulması gerekmektedir.Kalitesi onaylanmış orjinal parça kullanımı, jeneratörünüzden tam verim almanızı sağlayacaktır. Parça gereksinimlerinde Jeneratör seri no’su Motor tipi, Motor no, Alternatör Tipi, Alternatör no olarak belirtilmelidir.Volvo Jeneratör Yedek Parça İzmit Jeneratörünüze üreticinin yetkili servisleri dışında müdahale edilmemesi gerekmektedir.

  Arızanın mahalinde yapılmayacağı tespit edilirse, jeneratör, servis veya fabrikaya sevk edilecektir.

  Jeneratör, teslim tarihini müteakip üretici firma tarafından 2 yıl veya 1000 saat fabrikasyon ve imalat hatalarına karşı full garanti altındadır.

  Garanti süresi içersinde aşağıdaki nedenlerle meydana gelebilecek arızalar kullanım hatası veya tabii sonuç olduğundan garanti kapsamına girmezler ;

  1) Aşırı yükleme ve bakım ihmali olması

  2) Firma onayı almadan tadilat yapılması

  3) Yetkisiz kişilerce onarım veya ayar yapılması Volvo Jeneratör Yedek Parça İzmit

  4) Kalitesi üretici tarafından onaylanmamış,orijinal olmayan parça kullanımı

  5) Yağ ve su eksikliği veya önerilmeyen yağ ve yakıt kullanımı

  6) Şebeke voltajının düşük veya yüksek olmasında

   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir